Skip to content
Onderstaand bericht is een persbericht, en is geplaatst zonder redactie.

Chartworx management buyout

Persbericht

Na succesvolle onderhandelingen heeft het voormalige managementteam van Chartworx Holland B.V. bestaande uit Cor Mallie, directeur, Jaap Dekker, technisch directeur en Leeke van der Poel, adviseur van het managementteam, besloten de bedrijfsvoering en de bezittingen, inclusief de productie en verkoop van elektronische kaart systemen, van Chartworx Holland B.V. over te nemen en onder te brengen in een nieuw opgerichte firma Chartworx B.V.

De activiteiten van Chartworx Holland B.V. zijn gestopt per 31 december 2007. Vanaf dezelfde datum zijn alle werkzaamheden en de uitvoering van opdrachten overgenomen door “Chartworx B.V.”

Naast het managementteam, bestaande uit personen met langdurige zeegaande, hydrografische en cartografische ervaring en een technisch directeur met uitgebreide expertise op het gebied van het ontwikkelen van programmatuur voor elektronische zeekaartsystemen zijn eveneens de sleutel figuren van de logistieke afdeling van Chartworx Holland in dienst getreden van Chartworx 
Dit garandeert een voortzetting van de volledige ondersteuning en verdere ontwikkeling van Chartworx TRAX, TheMAP en Quodfish elektronische kaartsystemen.
De doelstelling van Chartworx blijft  “het verbeteren van de veiligheid op zee’’.

Chartworx blijft gevestigd op Paleiskade 100, 1781 AR Den Helder, Postbus 380, 1780 AJ Den Helder. Telefoonnummers, faxnummers, en ook e-mail adressen blijven eveneens ongewijzigd.

Chartworx is voornemens de ondersteuning van het dealernetwerk van de firma binnen de watersport te intensiveren en het pakket aan navigatiesoftware in deze marktsector uit te breiden.
(www.chartworx.com)

Reageer

Uw emailadres wordt nooit gepubliceerd. Verplichte velden zijn aangegeven *
*
*