Aalsmeer – Marine Trading International BV opgericht door twee zeer ervaren en bekende personen binnen de Nederlandse Watersport markt, richt zich op de import en distributie van Zodiac, Ranieri, Marvel, Ma-Fra schoonmaak producten en een groeiende lijn van andere aan watersport gerelateerde producten.
Marlou Kooij, 11 jaar ervaring als agent van Zodiac voor de Nederlandse markt heeft samen met Joris Gebuis, meer dan 12 jaar ervaring als Marketing Manager Marine Producten bij Yamaha Motor Europe, een nieuw bedrijf opgericht onder de naam Marine Trading International bv, gevestigd te Aalsmeer.
Marine Trading International is nu de officiële importeur van Zodiac, marktleider op het gebied vanopblaasboten en RIB’s als wel Marvel en Ranieri boten en Ma-Fra schoonmaak producten voor boten.
Ranieri (by Antonio Ranieri) is één van de meest bekende bootbouwers uit Italië, Marvel Powered by Yamaha is een boot merk met een indrukwekkende lijn van open en center console boten welke zoals de naam al suggereert exclusief uitgerust zijn met Yamaha buitenboord motoren.
Ma-Fra is een producent van schoonmaak producten uit Italië, die zich specialiseert in auto, motorfiets en boot schoonmaak en beschermende producten. Ma-Fra is marktleider op de Italiaanse markt en onderscheid zich door middel van producten die niet alleen effectief zijn, gemakkelijk in het gebruik, maar ook nog eens vriendelijk zijn voor het milieu. Ma-Fra is één van de weinige producenten die produceren conform de laatste ecologische standaarden (ISO 14001)
Naast import en distributie van de verschillende merken, ondersteunt Marine Trading International haar dealer netwerk ook door het geven van trainingen op het gebied van product techniek en verkooptechnieken.
Een andere activiteit van Marine Trading International, is het recent opgezette Nederlandse Rigging Center, waar door een zeer ervaren technisch team, buitenboord motoren en accessoires geïnstalleerd worden op de verschillende boten, teneinde kwalitatief hoogwaardige “turnkey” producten te leveren aan haar dealers. Alle boot motor combinaties worden getest op correcte werking en voorzien van een kwaliteitsdocument, waarna ze inclusief garantie op montage geleverd worden aan het dealer netwerk van Marine Trading International.
Marine Trading International heeft een gevestigd dealer netwerk van meer dan 30 zeer ervaren Watersport bedrijven en werkt zeer nauw samen met Yamaha Motor Nederland voor een groot
aantal activiteiten.
Middenweg 1, 1432 DE Aalsmeer, The Netherlands,
+31(0)297.368385
info@Zodiacmarine.nl
www.mti-marine.nl


4 Reacties
Hallo,
Ik wil graag weten hoeveel pk ik maximaal achter een zodiac touring 3.50 mag hangen.
Bedankt voor de moeite, met vr. gr.
L van der Bij
Beste mensen,
Wij hebben een Zodiac 3.10mtr. en missen een peddel.
Hoe komen wij daaraan? Kunt u ons helpen?
vriendelijke groeten,
John
er kan max. 10 pk achter.
LS,
In Maart 2011 kocht ik een 2e hands Zodiac Mark2 Fut. Fastroller. Hij is mij verkocht als bouwjaar 2007. Bijna niet gebruikt. Verkeerde in Nieuwstaat.
CE 0607 iso 6185 cat CD v11
Cat. conception C serie 2409
Modele MK2 FUT FR length 13.8 ft
Longueur 4.20 Volume 50
0.24 BAR PSI 3.4
Puissance 23 kw Max power 30
880 kg
1941 LBS
I.p.v. een aero deck (fastroller) heb ik er een Hard deck ingelegd. En mijn Yamaha 4takt 40 PK B.B. motor aangehangen. Ik was op onderzoek uitgegaan en had vast gesteld dat de Mark2 Futura HD met 4.2 lengte een BB motor van 40 PK zeker mocht hebben.
Echter is er het volgende probleem ontstaan. Tijdens mijn vakantie aan zee in Italië Levanto is de spiegel helemaal gaan loslaten. Volgens de Jachtwerf waar ik mijn boot in onderhoud had het gevolg van zon, hitte en ouderdom. Want wat bleek, de boot is volgens de jachtwerf uit 2000 en niet 2007. E.e.a. af te lezen aan het kleine plaatje aan de buitenkant van de spiegel waarop het rompnr. staat FRXDC7066LG900, waarbij de laatste 2 cijfers het bouwjaar aangeven nl. 2000. Klopt dat?
Nu mijn probleem. De verzekeringsmaatschappij wil niet overgaan tot reparatievergoeding vanwege de ouderdom en de te zware motor van 40 PK daar slechts 30 PK is toegestaan. Echter had ik geen Aerodeck maar een Hard deck in de boot liggen. Dus geen Fastroller maar HD.
Kunt u reageren op mijn vragen: Wat is het exacte jaartal van mijn boot? Hoe kan het dat mijn spiegel helemaal losraakt door de zon, hitte etc. En of mijn handelswijze juist was door de opblaasbare bodem te vervangen door een harde bodem om er ten einde een 40 PK BB motor aan te hangen.
Alvast bedankt voor de reactie.
Jean-Louis Gordijn
Reageer