GRAVE – Een schip is donderdagavond tegen de Thompsonbrug in Grave aan gevaren. Volgens burgemeester Lex Roolvink is alles onder controle, maar de situatie heeft evengoed gevolgen voor woonboten en plezierboten. In de jachthavens bij Grave komen boten zelfs droog te liggen. (Omroep Brabant, Arena Lokaal, fotoserie – De Gelderlander)
Belgische visser overleeft ongeval met kotter na elf uur in de kou ‘op wilskracht’
Zeebrugge (B) – Als door een wonder overleefde de Belgische visserman Johny Ronsijn (50) woensdag een scheepsongeluk voor de Britse kust. Na elf uur afzien op een gekapseisde kotter werd hij gered. Maar over zijn blijdschap ligt een schaduw. Zijn twee collega-vissers kwamen om. (Reformatorisch Dagblad, Gazet van Antwerpen)
Gemeente Brielle wil jachthaven aantrekkelijker maken
Brielle – De jachthaven van Brielle moet de komende jaren een stuk aantrekkelijker worden voor booteigenaren én bezoekers van de historische stad. De gemeente wil de haven ‘doortrekken’ naar het centrum, richting de Turfkade. (AD)