Informatie voor de watersporter

Slam kledingpartner HISWA te Water 2019

PERSBERICHT
Lelystad – De HISWA te water heeft Slam geselecteerd als haar nieuwe kledingpartner voor de aankomende editie van 4 tot en met 8 september in Batavia Haven te Lelystad. Niet alleen de vaste organisatie, ook alle vrijwilligers worden door Slam aangekleed. Voor Slam een unieke gelegenheid om haar nieuwste collecties te tonen aan de bezoekers en exposanten.
“Vorig jaar zijn we verhuisd naar onze nieuwe locatie in Batavia Haven en hebben we er een succesvolle editie van gemaakt. Dit heeft ons gemotiveerd om dit jaar een nog mooier en vooral kwalitatiever evenement neer te zetten. Met een omvangrijker productaanbod van vertrouwde leveranciers. Als organisatie wil je dit ook letterlijk en figuurlijk uitstralen en zijn dan ook verheugd dat Slam partner is geworden van de HISWA te water”, aldus directeur Arjen Rahusen HISWA te water.
Casual, crew en zeilkleding
Naast zeilkleding biedt Slam een ruime casual en crew collectie aan. De casual collectie bestaat uit een Spring-Summer en Fall-Winter collectie, te verkrijgen bij watersport retailers en lifestyle winkels. De crew collectie betreft een zogenoemde Never Out Of Style-collectie die altijd op voorraad en goed te personaliseren is. Hierdoor is deze collectie bij uitstek interessant voor teams en bedrijven, bijvoorbeeld voor de aankleding van personeel. Immers, in het verleden aangeschafte kleding kan altijd worden bijbesteld.
“De zeilkleding van Slam is bij veel (wedstrijd)zeilers wel bekend. De samenwerking met de HISWA te water is voor ons een perfecte gelegenheid om ook de andere collecties aan het watersportpubliek én het bedrijfsleven te tonen. We hebben zelfs een team dat zich richt op Corporate Wear, waarbij de specifieke wensen en eisen van een bedrijf in een speciaal gemaakte collectie worden verwerkt”, vult Jeroen van Stijn, directeur Slam Benelux, aan.
Speciaal aanbod voor standhouders HISWA te water
Om standhouders de gelegenheid te bieden hun personeel uniform aan te kleden, heeft Slam Benelux in overleg met de HISWA te water een speciaal aanbod opgesteld voor verscheidene kledingitems.
Meer informatie www.hiswatewater.nl en www.slambenelux.nlSlam Company Wear (PDF) en Slam Sailing Wear (PDF)

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Ontvang wekelijks ons watersportnieuws-overzicht