Informatie voor de watersporter

Snel nog uw vaarbewijs halen met een spoedcursus van Yacht Consult

PERSBERICHT
Roosendaal – Yachtconsult organiseert vlak voor de zomer nog een spoedcursus Vaarbewijs 1. Wie zich opgeeft voor de twee zaterdagen 11 en 18 juni ontvangt een gratis cursus CDrom, met duidelijke uitleg.
Het is gebleken dat het slagingspercentage van de kandidaten die in één keer slagen van ± 80% naar ± 50% is gedaald. Vaak doen de kandidaten twee, drie, vier of meer keer examen.
Dat ligt voor een groot gedeelte aan de slechte voorbereiding voor het examen. Doordat ze:
– alleen een online cursus volgen
– een boek kopen en alleen doorlezen
– boek en een vragen CD kopen
– een één-dagcursus volgen waar in één dag de enorme hoeveelheid stof wordt behandeld.
Het blijkt dat mensen die dat doen vaak meerdere keren zakken voor het examen. Wilt u dus snel en zeker het vaarbewijs halen ga dan naar Yachtconsult.
Van de mensen die een mondelinge dagcursus cursus op twee volle dagen volgen, slaagt gemiddeld 80% tot 90% in één keer voor het examen. In die twee dagen kan de stof rustig doorgenomen worden en kunnen er ook veel vragen geoefend worden.
Maar er moet ook thuis tijd ingestoken worden daarom krijgt u als aanvulling op de mondelinge cursus een GRATIS CURSUS CD met duidelijke uitleg, veel animaties en gesproken tekst!
Avondcursussen VB 1 start 9 juni.
Avondcursussen VB 2 start 14 juni
Regio Breda, Roosendaal en Rotterdam.
Meer informatie www.yachtconsult.com en voorbeeld CD

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Ontvang wekelijks ons watersportnieuws-overzicht